Версія для друку Версія для друку

газети – у «вільне плавання»

На минулому тижні в Ужгороді, в обласній державній адміністрації відбулося засідання за «круглим столом», у якому взяли участь редактори районних і обласних газет, голови райдержадміністрацій та райрад.
Мова йшла про реформування комунальних друкованих засобів масової інформації у формі конференції під назвою: практична площина у контексті реалізації Закону України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації».
Розпочав зустріч директор департаменту інформаційної політики та зв’язків із громадськістю ОДА Ярослав Васильович Галас. Він зазначив, що в області загалом налічується 29 друкованих ЗМІ, але реально з них видають газети тільки 15. Також навів приклад вдалого роздержавлення мукачівської «Панорами».
− Вони розпочали реформування ще десять років тому, − зазначив Ярослав Васильович. – Стали піонерами на цьому нелегкому шляху. Були успіхи, невдачі, злети і падіння. Але, зрештою, вони вибралися із проблем.
До 31 березня усі редакції мають провести збори і визначитись із шляхом реформування (до речі, такі збори редакція газети провела ще 28 січня ц.р.).
Перед керівниками державних і комунальних ЗМІ виступив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко. Він сказав, що в Україні налічується 822 місцеві видання, з яких 555 – комунальні. На першому етапі (тобто цього року) буде реформовано 50-70 газет.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар