Версія для друку Версія для друку

Без нагород, та не у всьому

Чемпіонат України з шашок-100 серед юнаків та дівчат проведено в Івано-Франківську. Треба визнати, що шашки, як вид спорту, в цьому місті має потужну підтримку.

Вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості на цих престижних змаганнях захищали честь Закарпатської області.
В групі юнаків до 16 років виступали Богдан Асеєв і Богдан Роман. В класичній програмі в заключному турі Богдана Романа жереб звів з одним з двох явних лідерів Славом Орестом (Івано-Франківськ). В цій зустрічі вирішувалося питання, хто буде переможцем змагань. На диво багатьом, наш спортсмен яскраво виграв партію, провівши комбінацію, подивитися на яку збіглися всі претенденти на медалі. Інший претендент на «золото» Денис Меженін (Запоріжжя) свою зустріч звів внічию і став недосяжним для переслідувачів. Шість спортсменів набрали однакову кількість очок, серед них і наш Богдан Роман, і всі надіялись на «срібло» і «бронзу». На минулих змаганнях в таких випадках між претендентами проводили додатковий турнір по скороченому часу на гру. В даному разі порахували додаткові показники. Нашому спортсмену медалі не дісталось.
В групі юнаків до 10 років із наших виступав Богдан Юрченко, який виступив досить рівно в усіх трьох програмах. Він зумів вибороти сьоме місце в класичній програмі, відставши від другого місця всього на всього на одно очко. Чесно кажучи, від нього чекав більшого, адже і досвід, і майстерність, і спортивна форма давали підставу на це. Сподівання не справдилися.
Серед дівчат до 10 років виступала Андріанка Бойко, якій перший раз на такому форумі довелося виступати. Приємно вразила Андріанка своїм серйозним ставленням до гри. З кожною наступною партією добавляла в майстерності.
Спортсмени вдячні сектору молоді та спорту (завідувач А. В. Данканич) за підтримку.
Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар