Версія для друку Версія для друку

відлуння Афгану у В.Раківці

Щороку, 15 лютого, на Велике православне свято – Стрітення Господнє збираються разом ветерани війни в Афганістані.
Не залишається поза увагою цей день і працівниками Великораковецького будинку культури. Кожного разу вони запрошують учасників Афганської війни, щоб вшанувати пам’ять полеглих земляків, згадати бойових побратимів, поспілкуватись.
Самодіяльні артисти, а саме: Богдан Алмашій, Ізольда Ільтьо, Максим Алмашій, Саша Савко, Саша Попович, Евеліна Худа, під керівництвом художнього керівника Великораковецького будинку культури підготували та провели для ветеранів Афганської війни тематичну лінійку «Цей вічний біль – Афганістан». У підготовці використали творчість Василя Слапчука, який теж брав участь у цій війні, додому повернувся інвалідом.
Також учасники драм гуртка Михайло Алмашій та Михайло Васьовчик подарували ветеранам гумористичну мініатюру «Виклик». А юна співачка Тетянка Клим подарувала всім присутнім у власному виконанні українську народну пісню «Чом ти не прийшов» та «Ой у вишневому саду».
Сьогодні тема війни – надзвичайно болюче питання для кожного з нас. І ми не маємо права забувати про людей, що захищають наш спокій на сході України. Обов’язок кожного громадянина віддати шану цим героям – героям нашого часу. Бо вони, безперечно, є героями.
Воїни, що пройшли «Афган» – також герої, люди з великої літери. На вечорі спогадами про ті страшні дні поділився ветеран Афганської війни Юрій Павлишинець.
Заступник голови Іршавської районної ради Володимир Половка теж згадав про події того часу, висловив подяку ветеранам за мужність, відвагу, патріотизм;
Депутат Великораковецької сільської ради Василь Золотар подякував ветеранам;
Вчитель історії Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ганна Ільтьо теж побажала ветеранам довгих років життя.
У підготовці взяли участь працівники Великораковецького БК, завідувач літературно-меморіального музею Ю.В.Мейгеша, Марія Олашин – зав сільської бібліотеки.
Завершився вечір переглядом фільму про героїв- афганців «Ми завжди пам’ятаєм вас»
Ксенія Зеленяк,
художній керівник
Великораковецького БК.

Ваш отзыв

Ваш коментар