Версія для друку Версія для друку

У Іршавській поліції шанують воїнів-афганців, воїнів АТО

З нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану в Іршавському відділенні поліції відбулося вшанування правоохоронців, які брали участь у бойових діях на території інших держав та учасників бойових дій в зоні АТО.
На урочистості запросили воїнів-афганців Івана Дорчинця, Івана Манайла, Івана Гичку та учасників бойових дій в зоні АТО Федора Лендела, Віктора Булецу, Федора Петера, Михайла Ігнатка, голову ради ветеранів та пенсіонерів Іршавського відділення поліції Михайла Станинця та його заступника Василя Микиту.
З вітальним словом до воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій в зоні АТО звернувся начальник Іршавського відділення поліції, підполковник Юрій Огняник, який відзначив заслуги воїнів-афганців та правоохоронців, які поїхали добровольцями у зону АТО.
Воїни-інтернаціоналісти, колишні працівники міліції поділилися спогадами з працівниками поліції про війну в Афганістані, учасниками якої стали 286 молодих хлопців із нашого району, 3 – із них додому повернулось у цинкових трунах, а 44 воїни-афганці, вже померли вдома, у мирний час від отриманих ран.
Федір Лендєл та Віктор Булеца розповіли, як вони несли службу неподалік Донецька, де кожний день лунали постріли, розривались гранати і перебували під обстрілами із «Градів».
Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар