Версія для друку Версія для друку

Показове навчання з питань військового обліку військовозобов’язаних запасу та призовників

В середу військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Олександр Миколайович Вінницький на базі Арданівської сільської ради та Іршавського районного військового комісаріату провів показове навчання з питань військового обліку військовозобов’язаних запасу та призовників. До навчання були залучені представники обласного військового комісаріату, районні та міські військові комісари області, перший заступник голови Іршавської районної державної адміністрації Ігор Мирославович Павлишин та старший інспектор сектору мобілізаційної роботи апарату Іршавської районної державної адміністрації Іван Михайлович Химич.
На навчанні розглянуто ряд актуальних питань щодо військового обліку військовозобов’язаних запасу та призовників:
перелік нормативних документів, які регламентують порядок роботи з цього питання;
алгоритм роботи посадових осіб органів місцевого самоврядування та районного військового комісаріату;
ведення документації персонального військового обліку військовозобов’язаних запасу та призовників;
уточнення облікових даних військовозобов’язаних запасу та призовників і порядок їх звірки з районним військовим комісаріатом.
Під час проведення показового навчання його учасниками були озвучені проблемні питання, які виникли в процесі підготовки до наступної хвилі мобілізації та чергового призову на строкову військову службу до Збройних Сил України у 2016 році.
Під час підбиття підсумків проведеного навчання військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Олександр Миколайович Вінницький відзначив, що дане питання є надзвичайно актуальним сьогодні, мета навчання досягнута, а виявлені недоліки та упущення в роботі необхідно усунути в найкоротший термін.
Це питання буде винесено на розгляд чергового засідання Ради оборони області.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар