Версія для друку Версія для друку

Перша – Іршава 1

У неділю, на меридіані лютого, відбулися завершальні тури першості району з волейболу. Фінальний день приніс такі результати:
Іршава 2 – Гребля – 2:0 Іршава 1 – Іршава 2 – 2:0
Іршава 1 – Гребля – 2:0 Ч.Потік – Загаття – 0:2
Ч.Потік – Климовиця – 1:2
Нагородження переможців відбулось в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Перше місце посіла Іршава 1, другими стали загатські волейболісти і третіми – Іршава 2. Трохи не дотягнули спортсмени з Ч.Потоку, які у підсумку посіли четверте місце. Змагання відбулись за підтримки депутата обласної ради Петра Добромільського. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками та грошовими преміями. Кращими в номінаціях стали:
«Кращий розводящий» – Василь Данканич – Загаття;
«Кращий нападник» – Владислав Кампо – Климовиця;
«Кращий захисник» – Іван Стинич – Загаття, які теж відзначені відповідними нагородами.
Вручали нагороди міський голова Степан Бобик, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, голова районної федерації волейболу Іван Вовканич. Директор страхової компанії «Країна» Михайло Баник вручив трійці переможців страховий поліс на суму 10,0 тис. грн..