Версія для друку Версія для друку

«і досі не загоєні рани …»

Цими днями у актовому залі Ільницької сільської ради проведено вечір-пам`яті, присвячений 27-ій річниці виводу радянських військ з Афганістану.
Уже традиційно працівники військово-облікового столу Тетяна Петрище, Ольга Шестак та сільський голова Василь Павлище на зустріч запрошують очевидців тих лихоліть, наших односільчан воїнів-афганців, щоб виявити їм свою вдячність та вшанувати пам`ять тих, хто поліг на Афганській землі. Виступаючи на зустрічі, Василь Васильович сказав: − Молоді люди ішли туди не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов`язок, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть захищати нове життя.
Спогадів від ветеранів-афганців було багато. Згадували веселі та курйозні випадки. Мужні, вже сивочолі чоловіки з тугою в очах і болем у серці розповідали про своїх побратимів, не соромлячись скупої чоловічої сльози. Голова ради ветеранів-афганців Сергій Стежковий розповів: − Хоч війна давним-давно закінчилась, але багато з нас і нині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль одне-одного. Нам, сказав Сергій, дуже важко повертатися до тих чорних сторінок у нашому житті, але ще важче вирвати їх, знищити і забути.
На святковий, більш мажорний настрій налаштував гостей колектив художньої самодіяльності будинку культури «Шахтар», який привітав учасників музичними номерами. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Життя продовжується, − сказала Наталія Варваринець, − скоро весна, хочеться вірити, що все буде добре. Але нам всім слід пам’ятати, що поки на Землі існують війни, поки порушується біблійна заповідь «Не убий», ми не повинні заспокоюватися. Тому, що там де пролилась кров, виростає ненависть. Де виростає ненависть – сіється смерть.
Тетяна ФЕДОРІВ,
Ольга МИХАЙЛІВ.

Ваш отзыв

Ваш коментар