Версія для друку Версія для друку

Хто з перемогою, а хто – і з миром

Розпочались ігри зимової першості району з футболу. Рекордна кількість команд виявила бажання взяти участь у цих змаганнях. Крім вже стабільних учасників, долучились спортсмени з Кам’янського, М. Раківця, друга команда с. Заріччя «Колос» та знову представники Виноградівського району − ФК «В.Ком’яти» і ФК «Боржавське». Загалом 19 команд виборюватимуть звання кращої «зимової» команди. Розбиті учасники на 3 підгрупи: перша − в с. Приборжавське, друга − в с. Заріччя і третя − в с. Доробратово. В Заріччі розпочали футбольний сезон команди ФК «Шахтар» (Ільниця) та ФК «Боржавське». Гра проходила між цими командами за подібним сценарієм, як і минулого зимового сезону. Взаємні атаки чергувались впродовж 20 хвилин, і тільки в останній момент м’яч застрявав у водній калюжі, мабуть, бракувало сил до завершального удару. І тільки в кінці 20-хвилинки, красивим, сильним ударом Василь Немировський заставив виймати м’яч із сітки воріт боржавців. Такий порив Василя підхопив його одноклубник Андрій Ломага, який впродовж семи хвилин оформлює дубль. В кінці першого тайму ФК «Боржавське» скорочує розрив між забитими голами, і на перерву команди пішли з рахунком 3:1, на користь ільничан.
У другому періоді картина гри не мінялась, і той же Андрій Ломага оформлює хек-трик. Таким чином, ільничани здобувають першу перемогу 4:1.
ФК «Доробратово», у активі яких великий набір кращих гравців Закарпаття, здобувають перемогу 4:0 над ФК «Кам’янське». І тільки ФК «Білки» здобувають мінімальну перемогу над ФК «В.Раковець» 1:0 та ФК «Приборжавське» над ФК «М.Раковець» – 1:0. Дещо змінений формат проведення цьогорічної зимової першості приніс обережний підхід до першого туру, де всі інші команди розійшлись мировою:
ФК «Гребля» − ФК «В.Ком’яти» – 0:0
ФК «Заріччя» − «Колос» Заріччя – 1:1
ФК «Сільце» − «ДЮСШ» Іршава – 1:1
ФК «Арданово» − ФК «Скала» Негрово – 1:1
ФК «Довге» − ФК «Бронька» − 0:0.