Версія для друку Версія для друку

Знаменна дата іршавських казначеїв

Цими днями виповнюється 20 років створення Управління Державної казначейської служби в Іршавському районі. З погляду історії цей проміжок часу, звичайно,- лише коротка мить. Але для працівників казначейства це 20 років життя, і цей проміжок часу увібрав у себе дуже багато, адже повною мірою відзеркалив весь процес розбудови молодої держави з усіма складнощами і труднощами. .
Початківцями казначейської справи в районі були Горзов П.Ж., Терпай Л.М., Пилипко Ю.С., Таов М.Й., Пишна Л.М. та Бізіля О.І. З них Горзов П.Ж., Пишна Л.М. та Бізіля О.І. працюють і зараз. Приємним є те, що троє працівників казначейської служби стали керівниками районних установ: Бізіля І.В.- начальник Управління Пенсійного фонду, Черепко В.М. – начальник управління соцзахисту населення і Лакатош С.М. – начальник управління Державної казначейської служби у Виноградівському районі.
На сьогодні казначейська служба в районі обслуговує 25 сільських бюджетів, Іршавський міський бюджет, Іршавський районний бюджет, установи обласного та Державного бюджетів.

Ваш отзыв

Ваш коментар