Версія для друку Версія для друку

Проблеми гірського села вирішував Олександр Горін

Минулої середи голова Іршавської РДА Олександр Горін вів прийом громадян у Кушниці.
Десяток жителів звернулися про виділення матеріальної допомоги у зв’язку з важким матеріальним становищем, доглядом за пристарілими особами, а також через погіршення стану здоров’я. З розумінням проблем громадян Олександр Васильович позитивно відгукнувся на такі звернення. Вже за декілька тижнів громадяни, які звернулися по допомогу, отримають кошти відповідно до програми «Турбота». Традиційно жителі гірського села порушували питання берегоукріплення річок Боржава та Лисичанка.
Чимало громадян вирішили колективно звернутися до керівника району з приводу поганих доріг та закриття десяти ліжкомісць в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в їх селі. Жителі розповідали, що дорога до райцентру далека та ще й не в найкращому стані, та найбільше селян обурює те, що зі сторони Сваляви та сторони Довгого дорога у хорошому стані, а за їх відрізок дороги наче забули. Вислухавши кушничан, О. Горін разом з сільським головою Михайлом Дмитровичем Штефка пояснили людям, що дорога, Перечин-Свалява-Липча, про яку йдеться, відноситься до доріг державного значення, а відповідно фінансується з державного бюджету, а також може співфінансуватися з місцевих бюджетів. У даному випадку голова адміністрації може лише подавати клопотання задля того, аби це питання тримати на контролі. Також керівник району зауважив, що зазначений відрізок дороги, листом райдержадміністрації від 11.02.2016 року №02-22/79, включений до переліку поточного ремонту доріг державного значення на 2016 рік.
Наступне болюче питання стосувалося закриття 10 ліжко-місць в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Кушниця, яка обслуговує чотири населені пункти. Олександр Васильович запевнив громадян, що наразі турбуватися нема за що, так як фінансування на найближчі десять місяців є. Далі питання дофінансування вирішуватиметься з коштів бюджету району за підсумками дев’яти місяців при його перевиконанні.
Після прийому керівник райдержадміністрації оглянув бюджетні установи Кушниці. Питання, які потребували вирішення, взято на контроль та доручено відповідним підрозділам вжити заходи до їх реалізації.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар