Версія для друку Версія для друку

Запрацювали групи швидкого реагування

З часу набрання чинності Закону України «Про Національну поліцію» правоохоронці Іршавщини запрацювали по-новому. Що змінилось за цей період часу, ми запитали у керівника Іршавського відділення поліції, підполковника Юрія Огняника.
– В ході реформи роботу Іршавського райвідділу було повністю переформатовано. Сьогодні правоохоронці орієнтовані на миттєве реагування на повідомлення про скоєні злочини, правопорушення та попередження злочинів. У пріоритеті постійна присутність працівників поліції на території населених пунктів та тісна взаємодія з населенням. У зв’язку з цим одним із перших дієвих кроків стало створення груп швидкого реагування.
Основна мета груп швидкого реагування – це максимально скоротити час від повідомлення на «102» до прибуття працівників поліції, наряду чи слідчо-оперативної групи до місця події. Вони будуть виїжджати на всі повідомлення, в тому числі сімейні конфлікти, скандали, хуліганські прояви тощо. Також у разі необхідності їхнім завданням буде забезпечення охорони місця події, спілкування із заявником та вжиття всіх невідкладних заходів до прибуття слідчо-оперативної групи. В першу чергу ми розраховуємо на локалізацію злочинності та збільшення кількості розкритих злочинів насамперед по «гарячих слідах».
На території району будуть працювати 4 групи працівників поліції цілодобово. До цього часу керівництвом райвідділу поліції було організовано експериментальні групи швидкого реагування, деякі мешканці району вже мали можливість познайомитись з їхньою роботою. Такі групи працювали у напрямку села Білки, Ільниця, Великий Раковець та м. Іршава. Ці населені пункти були обрані за результатами аналізу оперативної обстановки, оскільки із цих сіл надходило найбільше звернень громадян.
– Звісно, що ще будуть зміни та доопрацювання – розповідає Юрій Огняник. Для покращення роботи нами будуть проводитись зустрічі з сільськими головами, громадським активом, щоб вивчити проблеми населених пунктів. Ми готові вислухати зауваження та пропозиції громадян щодо покращення роботи новоствореної поліції. Крім цього, буде негайне реагування з боку керівництва на інформацію щодо непрофесійних та неправомірних дій працівників поліції, особливо на прояви хабарництва та корупційні дії.
Віта Горзов,
Іршавський ВП ГУ НП.

Ваш отзыв

Ваш коментар