Версія для друку Версія для друку

Що турбує лисичан?

3 лютого, відбувся черговий прийом громадян голови райдержадміністрації Олександра Горіна, за участі завідуючої сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Еріки Білогорки.
На цей раз керівник району завітав до мальовничого села Лисичово. Відомо, що однією з найболючіших проблем Лисичова є берегоукріплення р. Лисичанка, де мова йде, перш за все, про безпеку жителів села, зокрема – дітей. Прохання про вирішення цієї проблеми чи не одне з найперших звучало від жителів села до керівника району. Олександр Васильович запевнив громадян, що дане питання він тримає на постійному контролі. Ще однією, не менш важливою проблемою у селі є вивіз побутових відходів, що здійснювалося підприємством «Еко-Ір», але за певних причин вивіз сміття з дворогосподарств було призупинено. Вислухавши лисичан, голова райдержадміністрації запропонував провести відповідну нараду за участі представників райдержадміністрації, сільського активу та представників підприємства «Еко-Ір», зауваживши, що обов’язково долучиться особисто задля вирішення даної проблеми.
Не менш болючим виявилося питання, що стосується збільшення потужності електропостачання до споживачів урочища «Яблуниця». Річ у тім, що через слабку електронапругу люди побоюються за техніку, а дехто з громадян скаржиться на те, що навіть не може прийняти ванну, через те, що після 17.00 напруга сильно знижується. Обговоривши дану проблему, керівник району пообіцяв поспілкуватися з начальником Іршавського РЕМу та відповідно вияснити, у чому може бути причина, а вже після діяти. Та це не єдина проблема, що стосується електроенергії у селі Лисичово. Також мешканці села просили посприяти у вирішенні питання підключення мережі електропостачання до житлових будинків в урочищі «Даниця». Ще одне прохання стосувалося заміни старого електролічильника на новий в будинку культури.
По питанню підсипки сільської дороги в урочищі «Наміт-ясінники» та облаштування сільського стадіону для діток села. Обговоривши зазначені питання присутні дійшли спільної думки, що їх потрібно вирішувати спільними зусиллями.
П’ятеро жителів села звернулися щодо виділення одноразової грошової допомоги у зв’язку з важкими матеріально-побутовими умовами проживання та на лікування.
Спілкуючись з жителями села, Олександр Васильович шукував індивідуальний підхід та пропонував різні варіанти вирішення того чи іншого питання. У результаті всі порушені підчас прийому громадян питання взято на контроль до їх вирішення.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар