- Нове життя - https://nz-ir.com -

Дієва доброчинність

Хронічне недофінансування нашої медичної галузі – загальновідомий сумний факт. Тож не дивно, що візит голови районної ради Віктора Симканинця із доволі таки значним вантажем спеціального обладнання та матеріалів до районної лікарні викликав у лікарів та середнього медперсоналу позитивні емоції.
Найперше відвідали травматологічне відділення. Кілька об’ємних наповнених коробок приймав завідувач цього відділення Владислав Попадинець. Наступним пунктом уваги благодійників стали працівники відділення анестезіології і реанімації із його виконувачем обов’язків заввідділенням Василем Липеєм.
Того дня свою частку гуманітарної допомоги отримали також хірургічне відділення, де виконує обов’язки завідувача Володимир Перець та пологовий будинок, завідувач – Юрій Сенина.
Кількадесят найменувань препаратів, систем – дорогих та дефіцитних – спонукали до імпровізованих, але позитивно заряджених діалогів між тими хто приймав ці засоби для ефективної роботи і тими, хто робив ці цінні подарунки. Найчастіше їх суть зводилася до подяк та коротких анотацій із інформуванням Віктора Андрійовича, яким чином використовуватимуться системи, матеріали та інструментарій. До таких у першу чергу належать комірці Шанця, венозні катетери, системи внутрівенних вливань, ларингоскопи, вагінальні дзеркала, калотримачі, інкубаційні трубки різних розмірів та багато іншого.
Передача головою райради Віктором Симканинцем та головою громадської організації «Наша батьківщина – Україна», Михайлом Менчуком – радником голови райради, благодійної допомоги стала також приводом для обговорення стану справ у медицині району із начальником відділу охорони здоров’я Сергієм Караслаєм, головним лікарем райлікарні Оксаною Петах та її заступником по медичній частині Валентином Бобирем.
Цього тижня доброчинний вантаж Віктор Симканинець та Михайло Менчук доставили також і в районну поліклініку де передали його завідувачу Андрію Паньку та районному онкологу Зорі Феннич.
Медичні працівники щиро вдячні за турботу про них з боку районної ради.
Михайло БОРЖАВСЬКИЙ