Версія для друку Версія для друку

Заступник голови облдержадміністрації зустрівся з жителями Іршавщини

У райдержадміністрації відбулася зустріч із заступником голови облдержадміністрації, керівником апарату Олександром Владиславовичем Петіком. Метою його візиту – виїзний особистий прийом громадян, жителів Іршавщини. Чимало громадян проявили бажання поспілкуватися з представником влади в області. На превеликий жаль, здебільшого питання стосувалися проблем зі здоров’ям.
У зв’язку з тим, що Іршавщина налічує десяток жителів, які потребують трьохразового проходження гемодіалізу щотижня у сусідньому районі, виникає проблема транспортування. Так, як діалізатор приєднують до пацієнта, вводячи в систему препарати для запобігання згортання крові та враховуючи те, що тривалість гемодіаліза 5-6 годин, пацієнти після такої довготривалої процедури відчувають запаморочення, а в результаті важко переносять транспортування.
Поспілкувавшись з начальником відділу охорони здоров’я РДА Сергієм Караслаєм та головою райдержадміністрації Олександром Горіном, Олександр Владиславович зазначив, що на сьогоднішній день він готовий посприяти у забезпеченні паливно-мастильними матеріалами, щоб хоч якось зменшити витрати хворих та візьме на особистий контроль зміни графіку проходження самої процедури, оскільки наразі пацієнти проходять процедуру у третю зміну.
Ще одним, з найвагоміших проблемних питань, з яким зверталися жителі нашого району є сприяння та виділення коштів на лікування онкохворих захворювань та лікування дітей-інвалідів.
Зі словами підтримки іршавчан та глибоким розумінням проблем, Олександр Владиславович знаходив індивідуальний підхід до вирішення питань, з якими зверталися громадяни. У результаті такої зустрічі майже всі громадяни, зокрема, ті звернення, у яких йшлося про вирішення проблем, що стосується здоров’я громадян, отримали позитивні відповіді на свої прохання.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар