Версія для друку Версія для друку

ВУЗЬКОКОЛІЙКА. ВІДНОВИТЬСЯ РУХ?!

Питання збереження вузькоколійки є далеко не новим. Вона є історичною пам’яткою, адже незабаром будемо відзначати 110-річчя з дня її відкриття. Свого часу «Анця Кушницька», як в народі її називають, слугувала для перевезень пасажирів та сировини для підприємств, які тоді функціонували на території району. З переходом економіки на ринкові умови постало питання її подальшого використання.
Навряд чи можна сказати, що в цьому плані нічого не робилося. Приймалися районні програми, завдяки яким вдавалося хоча б тримати її просто, як то кажуть, на плаву, застосовувалися різні способи привернення туристів, депутати райради навіть погодилися прийняти її у спільну комунальну власність територіальних громад, ініціювали визнання її історичною пам’яткою, що мало б позитивні відповідні економічні та юридичні наслідки, знаходили підприємців, готових взятися за її «реанімацію».
Тут варто відзначити і ті факти, що частина залізничного полотна вузькоколійки з різних причин розібрана і вкрадена людьми для господарських потреб, частина вивезена «гастролерами» з інших областей. Хоча якраз ця дорога слугує своєрідною дамбою під час підтоплень. Очевидно, нині треба виходити з реалій: вузькоколійка наразі у надзвичайно занедбаному стані, для Львівської залізниці є відчутно збитковою, а для районного бюджету вона явно не по кишені. А нам буде як мінімум грішно втратити таку цінність для району, для людей. Тому нині ставиться завдання з весни на відрізку, де ще збережене залізничне полотно, відновити рух, а вже потім братися за подальший її розвиток. Мова йде про ділянку Іршаву-Хмільник.
Це і стало ключовим питанням для розмови у райдержадміністрації. Керівництво району провело розширену нараду щодо збереження вузькоколійки, участь в якій взяли представники різних районних служб, що так чи інакше можуть бути задіяні у вирішенні цього питання, а також голови місцевих рад, через території яких пролягає відповідна залізнична дорога, представники громадських організацій.
На думку голови райдержадміністрації Олександра Горіна, треба ставити завдання зберегти її у максимально первинному вигляді як історичну пам’ятку.
За словами заступника голови райради Володимира Половки, слід поміняти підхід до цього питання. Нині важливо напрацювати механізм для використання вузькоколійки з туристичною метою, адже використовувати її за первинним призначенням є економічно не вигідно.
Виходячи з фінансових можливостей, говорилося про те, аби цей проект співфінансувати, тобто частину коштів виділити з районного бюджету, решту — з бюджетів сільських рад, через які пролягає залізнична дорога, та залучити меценатів.
Тезу, щоб утримати вузькоколійку в поточній ситуації, здійснити ремонт рухомого складу, відремонтувати станцію в місті підтримав й Іршавський міський голова Степан Бобик та запевнив у готовності співфінансувати ці заходи.
На нараді був присутній голова громадської організації «Боржавська ініціатива» Денис Добра. Це людина, яка докладає чималих зусиль для збереження вузькоколійки, постійно організовує різні заходи для туристів, контактує на цю тему з першими керівниками Укрзалізниці, профільного міністерства. На думку Дениса Івановича, важливо зосередити увагу й зусилля на розбудові інфраструктури довкола вузькоколійки. Також зазначив, що є спонсори, які готові вкладати значні кошти у цю справу, але при цьому хочуть мати певні гарантії.
Підбиваючи підсумки зустрічі, зійшлися на тому, що порушені питання опрацюють юридичні служби, які нададуть пропозиції, яким чином ці заходи можна здійснити. Оскільки залізнична дорога пролягає через три райони (Іршавський, Виноградівський, Берегівський), то якраз у цьому контексті питання збереження вузькоколійки ставитимуть перед головою облдержадміністрації.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар