Версія для друку Версія для друку

Ще раз про сміття

29 грудня відбулася спільна нарада за участі голів сіл та керівництва району про, яку я просила у своєму зверненні до РДА та РР.Наша команда неодноразово підіймала питання проблеми сміття у нашому районі і тепер, прийшовши у міську і районну ради,ми хочемо, щоб дана проблема якомога скоріше була вирішена.
Насамперед хочу звернутися до кожного жителя Іршавщини і закликати не смітити на узбіччях,у лісі та на берегах річок, викидувати сміття у відведених для цього місцях.Ми можемо зробити наш район чистішим,  потрібно лишень захотіти,адже наш край є нашим лицем і коли ми прагнемо європейського доброробуту -то має усвідомлювати і відповідальність, яку несемо за землю на , якій живемо.
Якщо розглядати шляхи вирішення цього питання, то все прописано у законі «Про відходи» і законі «Про благоустрій населених пунктів».Кожен населений пункт має розробити план благоустрію, у якому чітко пропише взаємовідносини у цьому питанні:
-прибирання території
-прибирання прилеглої території (встановлення її меж)
-встановлення смітників біля торговельних точок і т.д.
Окрім того, кожен громадянин має бути ознайомлений з планом благоустрою і із статтями закону «Про відходи «,згідно яких юридичні і фізичні особи зобов’язанні укладати договори на вивіз сміття та з 152ст.Кодексу України про адмінпорушення, що тягнуть за собою накладання штрафів за порушення даного закону.
Наразі майже 60%населення району має укладені договори на вивіз побутового сміття, це означає, що майже половина з нас викидає його будь-де. В свою чергу влада повинна забезпечити місця скупчення людей сміттевими урнами.
Приказка -чисто не там де прибирають, а там де не смітять є для нас дуже актуальною.Тільки спільними зусиллями влади і громадян ми зможемо вирішити питання сміття, яке нас аж ніяк не  красить.
Все у наших руках -зробимо наш край чистішим!

О.Чедрик,
депутат райради, від» Об’єднання Самопоміч»

Ваш отзыв

Ваш коментар