Версія для друку Версія для друку

Покликані добро творити

Голова районної ради Віктор Симканинець та засновник ГО «Україна – наша Батьківщина» Михайло Менчук гостинно приймали 6 січня партнерів з Європи. Цей візит став продовженням акції «Промінчики надії», що охопив турботою найменших мешканців нашого району. Цього разу новорічні подарунки отримали діти з багатодітних сімей сіл Ільниці, Сільця, Приборжавського та Іршави.
Девізом програми стали слова голови волонтерської організації «Рейнджери” Роланда Канна: «Ми покликані творити добро, тому, що так робив Христос».
Віктор Симканинець розповів партнерам про наш район, успіхи та проблеми маленьких іршавчан. Разом із Станіславом Когуткою – директором ГО “Допомога сиротам” з Ужгорода, домовилися про продовження співпраці.
Веселі дітлахи та вдячні батьки поспішили додому зустрічати першу вечірню зірку, яка несе у кожну родину звістку про народження Спасителя Ісуса Христа. Шановні гості, зігріті посмішками маленьких закарпатців, повернулися у свої родини, щоб продовжувати творити добро. Тому, сподіваємось, що кожен небайдужий почне творити добро, бо так чинив Той, чиє народження ми святкуємо цього зимового вечора.
Наталія ГОЗДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар