Версія для друку Версія для друку

Паводкова ситуація в районі контрольована

12 січня відбулося позачергове засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі, яке провів голова штабу, заступник голови РДА Іван Мошкола. Головним питанням засідання був стан паводкової ситуації в районі, про який інформували начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ю. Химинець, начальник ДПРЧ №5 Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській області Д. Козар, начальник Іршавської дільниці Берегівського МУВГ П. Скраль та начальник гірського пошуково-рятувального відділення м. Іршава АРЗСП УДСНС України в Закарпатській області В. Лисовський.
Юрій Химинець зазначив, що в результаті рясних дощів, які йдуть в районі протягом 9-11 січня 2016 року, піднявся рівень води в річках Боржава, Синявка та Іршавка, є загроза підтоплення.
Петро Скраль детально розповів про паводкову ситуацію та рівень підйому води в річках району.
На території Вільхівської сільської ради річка частково вийшла з берегів підтоплено близько 170 га. сільгоспугідь, пройшов перелив води через дорогу загального користування (Мукачево-Рогатин) між населеними пунктами Гребля-Вільхівка, товщина водного покрову 5-7 см по довжині дороги 25-30 м, проїзд автомобілів забезпечується, рівень води в р. Боржава знижується;
р. Іршавка в с. Сільце частково вийшла з берегів між населеними пунктами Іршава-Сільце, підтоплено близько 15 га сільгоспугідь. На території Кам’янської сільської ради підтоплено близько 150 га. сільгоспугідь (землі сількогосподарського призначення);
р. Синявка в м. Іршава знаходиться в межах берегів, спостерігається невеликий підйом води. Всього по району підтоплено 335 га сільгоспугідь.
В ході обговорення даної інформації, фахівцям Іршавської дільниці Берегівського МУВГ доручено проводити постійний моніторинг щодо підйому рівня води в річках району, при необхідності приймати міри по врегулюванню загрозливої ситуації для забезпечення безпеки мешканців району, про що інформувати районний штаб.
За матеріалами сайту РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар