Версія для друку Версія для друку

ОДИН ДЕНЬ ІЗ МІС ЗАКАРПАТТЯ

Студентка Національного університету «Львівська політехніка»  із села Нижнє Болотне Галина Ракущинець після виграного у вересні обласного конкурсу краси носить титул «Міс Закарпаття». Іршавщина має, таким чином, ще один привід для гордості: поряд зі знаменитими земляками діячами культури, мистецтв, науки стала краса. А краса, як відомо, врятує світ. Та Галинка не лише красива, вона ще й розумна, скромна і щира дівчина. Добре пам’ятаючи гасло організаторки конкурсу Надії Пугнер «Даруємо дітям яскраве дитинство», Галина надумала організувати розважальну програму для дітей воїнів АТО, які проживають у місті Іршаві.
По допомогу вона звернулася до підприємців та міськвиконкому, які пообіцяли підтримку. Оскільки до плану Галини входив перегляд мультфільму, тож ми попросили підтримки і у депутата районної ради П.І.Станка.
Спільними зусиллями все було організовано, і 20 грудня о 12 годині у ресторані «Оскар» зібралося восьмеро дітей з батьками. Серед них були і доньки добровольця Юрія Короля із Заріччя, який загинув у вересні 2014 року під містом Щастя.
Майже три години промайнули непомітно: мультик, ігри та розваги, смачна піца (окреме спасибі підприємцю Валентину Дикому), хвилина мовчання, веселий гомін і сміх дітей, дорослі розмови і фото на згадку – все тісно переплелося.
Від міської ради вручили дітям новорічні солодкі подарунки разом із запрошеннями до луна-парку у центрі міста. А Галина Ракущинець на пам’ять про зустріч подарувала кожній дитині іграшку.
Що ж, ще одна добра справа, шана, вдячність і повага за проявлені нашими бійцями сміливість, рішучість, а часто і героїзм через невеличке, але свято для їх найдорожчих і найрідніших – дочок і синів.
Усім, хто долучився до цього заходу, – велике спасибі. Воістину: добро робити легко!
Віра Глушко.

Ваш отзыв

Ваш коментар