Версія для друку Версія для друку

МАГІЯ СПОРТУ − В КНИЖКАХ

Цими днями в районній бібліотеці відбулася цікава й приємна подія. Наш земляк, ужгородський спортивний журналіст Василь Гаджега провів зустріч з відомими іршавчанами у сфері спорту, освіти, культури. Він презентував результат своєї книговидавничої діяльності, зокрема книжку «Це магічне слово «Колос», співавтором якої є. Вона вийшла друком саме з нагоди 65-ої річниці створення Закарпатської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства «Колос» АПК України. Провів цю зустріч, або, як зараз модно казати, виступив модератором заходу редактор районної газети «Нове життя» Василь Шкіря. Він представив автора та надавав слово виступити всім охочим.
Василь Гаджега народився у селі Кам’янське. У тих красивих місцях, де є чимало лелек. А де їх багато, там живуть щасливі люди. Так вважає сам Василь Михайлович. Справді на долю не жаліється. Завжди працював з цікавими й неординарними особистостями. Свого часу сторінки його біографії писалися в обласному палаці дитячої та юнацької творчості, на обласних радіо та телебаченні. Потім коли приїжджав додому, то земляки слухали записані програми по славнозвісній «Галі» й по-доброму підколювали: «Як – ти і на радіо, і тут?!».
Гість районної бібліотеки є кращим спортивним журналістом України 2009 – 2011рр. за версією НОКУ, кілька років тому видав тритомник про відомого силача з Білок Івана Кротона, на зустрічі презентував також календар на наступний рік, на якому є фото сильних людей ХХ та ХХІ століття: Івана Фірцака-Кротона, Василя Вірастюка, Мирона та Івана Григоровських, Василя Потокія, Сергія Олеоленка.
Як зізнається Василь Гаджега, хоч це і не художні книги, але довелося багато над ними працювати, зокрема чимало уваги приділив «Колосу». Треба було по крупинках збирати матеріал, все це опрацьовувати. Адже інформації для 230 сторінок про відомих спортсменів таки треба було назбирати. Це справа не одного дня і місяця.
На презентації виступили Андрій Данканич — завідувач сектору молоді та спорту РДА, Юрій Світлик — майстер спорту з важкої атлетики колишнього Радянського Союзу, Олена Кепша – завідувач відділу обслуговування районної бібліотеки та ін.. Радіють за автора і газетярі районки, де колись він працював.
На завершення зустрічі Василь Гаджега як спортивний журналіст побажав усім футбольного хет-трику в житті, інакше кажучи, Віри, Надії, Любові.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар