Версія для друку Версія для друку

Краще профілактика, ніж лікування…

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка діє при Іршавській райдержадміністрації. Відкрив її голова комісії, заступник голови РДА Іван Мошкола.
На порядок денний було винесено питання про накладання карантинних обмежень зі сказу тварин на с. Луково та затверджено заходи щодо боротьби із цим захворюванням.
Із інформацією виступив головний державний інспектор ветеринарної медицини в Іршавському районі Іван Халус. Він сказав, що в с. Луково загинув собака, який розірвав на шматки лисицю.
Спеціалістами райлікарні та міжрегіональної лабораторії проведено відбір патматеріалу (головний мозок) і направлено до Закарпатської регіональної лабораторії ветмедицини для дослідження на сказ. При люмінесцентній мікроскопії лабораторно підтверджено сказ собаки. У відповідності інструкції «Про заходи боротьби зі сказом» затвердженої наказом головного інспектора ветеринарної медицини №2 від 19.01.1994 р. на с. Луково, мисливські угіддя закріплені за Луківською бригадою мисливців Приборжавського низового колективу розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в Іршавському районі накладено карантинні обмеження на три доби. Підводячи підсумки, голова комісії І. Мошкола зобов’язав служби, які мають відношення до ситуації діяти згідно законодавства та інструкції по боротьбі зі сказом.
Накласти карантинні обмеження зі сказу тварин на с.Луково, в мисливських угіддях, закріплені за Луківською бригадою мисливців Приборжавського низового колективу на два місяці.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар