Версія для друку Версія для друку

у кадетів – Вечір сили та мужності

      Правове виховання в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї здійснюється на основі Конституції України, Програми правової освіти на 2015 – 2017 роки, ліцейної програми правового виховання та річного плану роботи ліцею. З метою правової освіти та виховання учнів, профілактики правопорушень у нашому навчальному закладі систематично проводяться тижні правових знань, під час яких відбуваються зустрічі з працівниками служби у справах дітей, кримінальної поліції, юстиції, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

      Цьогоріч Всеукраїнський тиждень права в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї проходив з 26 листопада по 3 грудня. Учитель історії Світлана Юріївна Керестей залучила до цікавих заходів усіх учнів ліцею. У ході тижня був проведений конкурс стінгазет, колажів та малюнків на теми: «Мої права в малюнках» (5-6 класи), «Обов’язки учнів-ліцеїстів» (7-8 класи), «Нормативні документи з прав людини» (9-10 класи), «Гендерний світ і сьогодення» (11 клас). З учнями 8 класу проведено виховну годину на тему: «Голодомор… Голодомор… Голодомор…». Надзвичайно цікавим видався правовий брейн-ринг «Слідство ведуть правознавці» з учнями 10-11 класів. Закарбувалася в пам’яті учнів 9-10 класів зустріч із директором Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Михайлівною Вовканич на тему «Кримінальна відповідальність і покарання». Родзинкою тижня правових знань стало засідання дискусійного клубу на тему: «Гендерна рівність: чоловік = жінка», під час якого учні сильної половини людства ознайомили гостей з особистостями видатних жінок та звернули увагу на важливу роль жінки у розвитку суспільства. Соціологічне опитування, проведене юнаками ліцею викликало неабиякий інтерес серед учасників цього засідання. Завершальним штрихом до тижня став традиційний вечір сили та мужності « Нумо, хлопці!», присвячений Дню Збройних Сил України. Організаторами та учасниками цього заходу були учні 10 класу разом з класним керівником Білак Людмилою Дмитрівною та вчителем Захисту Вітчизни Федором Федоровичем Ісаком.

         У рамках правового виховання в ліцеї постійно працює рада профілактики правопорушень серед учнів, на засіданнях якої розглядаються питання щодо порушення учнями правил поведінки, проводиться систематична робота з учнями із сімей малозабезпечених, неблагополучних та багатодітних. Педагоги ліцею підвищують свій правовий рівень на педагогічних радах, де розлядаються питання правового виховання, методичних об’єднаннях класних керівників, при отриманні правових консультацій, на зустрічах з лікарями, юристами, правоохоронцями.

Світлана Хіль,
заступник директора Ільницького спортивно-
гуманітарного ліцею

Ваш отзыв

Ваш коментар