Версія для друку Версія для друку

ВОЛОДИМИРА ПОЛОВКУ ОБРАНО ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ РАЙРАДИ

Третє пленарне засідання першої сесії райради VІІ скликання відкрив голова райради Віктор Симканинець.
Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх тих, хто загинув у військовому протистоянні на Сході країни, відстоюючи незалежність України та жертв Паризьких терактів.
Віктор Симканинець запропонував обрати на посаду заступника голови райради Володимира Половку. Його представив на сесії депутат районної ради Петро Станко. За В. Половку із 36 депутатів проголосував 21.
Депутатські запити та звернення зачитав керуючий справами районної ради Євген Свириденко.
Затверджено положення про постійні комісії райради. Сформовано постійні комісії: з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова Іван Матіко); з питань дотримання законності, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою (Василь Поляк); з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму; з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (Володимир Горзов); з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (Ганна Белей); з питань розвитку охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення (Іван Фельцан).
Прийнято положення та утворено президію районної ради. Створено фракції, зареєстровані районною радою.
Депутати райради проголосували за внесення змін до програми «Турбота» щодо здійснення соціального захисту малозабезпечених категорій громадян району на 2012-2015 роки, яку ініціював голова райдержадміністрації Олександр Горін. Мета програми – надання матеріальної допомоги учасникам АТО, які проживають у квартирах багатоповерхових будинків для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги – газ, електроенергію і воду.
У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін, депутати обласної ради Петро Добромільський і Михайло Станко.
Віктор Симканинець та Олександр Горін привітали усіх присутніх із Днем місцевого самоврядування, а також вручили грамоти районної ради та райдержадміністрації тим, хто активно розбудовує місцеве самоврядування.
На цьому перша сесія райради завершила свою роботу.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар