Версія для друку Версія для друку

Від щирих сердець

Вихованці Іршавського ДНЗ №3 (завідувач С.І.Петровці)невеликою концертною програмою підсумовували акцію «Від серця до серця». Вона мала на меті донести дітям навіть дошкільного віку такі поняття, як війна і мир, добро і зло, милосердя і безсердечність, а також зібрати солодощі та крупи для наших воїнів, що перебувають у зоні бойових дій.
Захід мав явно виражений патріотичний характер, діти співали молитву за воїнів авторства їх музичного керівника Н.М.Барни, читали тематичні вірші, а також співали і танцювали для усіх присутніх, серед яких головними гостями були учасники АТО В.В.Пинзеник і В.А.Булеза.
Зворушливо прочитала вірш зі сльозами на очах вихователь М.М. Гончарук, який ми присвячуємо усім тим, хто нині береже мир і спокій:
Я молюся до Тебе солдате,
Я не жінка Тобі,і не мати,
І не рідна сестра, чи донька.
Я молюся до Тебе солдате,
При запалених в серці свічках!
Педагоги ставили собі за мету цим заходом також подарувати приємні емоції, радісні відчуття усім гостям, що їм разом з вихованцями, безперечно, вдалося. Обидва присутні учасники війни на сході країни щиро подякували дітям, побажали їм мирного щасливого дитинства, радості.
Паперові червоні сердечка від маленьких іршавчан отримали усі гості цього патріотичного дійства. Їх, а також дитячі малюнки і зібрані дітьми й батьками продукти щообіцяв доправили нашим бійцям із 128 гірсько-піхотної бригади невтомний і сміливий волонтер Віталій Світлик, також присутній на святі.
Віра Глушко,
мама вихованки старшої групи Іршавського ДНЗ№3

Ваш отзыв

Ваш коментар