Версія для друку Версія для друку

В авангарді захисту здоров’я

Незважаючи на хронічне недофінансування медичної галузі району в цьому році нам вдалося багато що зробити: закупити потужні кардіографи в АЗП-СМ сіл Кам’янське, Сільце, Гребля, Загаття, Луково. Забезпечено всі амбулаторії сучасними небулайзерами, придбані ліки-небули для хворих з легеневими захворюваннями. Для зберігання вакцин відтепер маємо холодильники. Також для проведення загальної диспансеризації дорослих та дітей придбано ростоміри, ваги дитячі і дорослі. Щоб забезпечити санітарні вимоги щеплювальних кабінетів закуплені лампи УФО-випромінювання.
Хочеться відзначити депутатів районної ради від Броду, Ч.Потоку, Білок, Осою, Сільця, Дубрівки, Заріччя, Ільниці, Довгого, Лукова, Греблі, Кам’янського, які виділили чималі кошти для проведення ремонтів у медичних закладах цих сіл. Придбано твердий і м’ягкий інвентар, замінено вікна та двері. Все це в недостатній кількості, але в деяких закладах вони були вкрай необхідні.
Заслуговує позитивної згадки робота депутатського корпусу попереднього скликання у виділенні коштів на заміну чотирьох газових котлів та п’ятьох електричних лічильників для амбулаторій та придбання комп’ютерної техніки для працівників Центру.
Хочеться депутатам-медикам новоствореної районної ради С.В. Караслаю, І.І. Фельцану, Ф.І. Жидику, М.М. Мельнику побажати творчих успіхів, порозуміння, співпраці і Божого благословіння.
Цими днями, уже в якості депутата обласної ради, П.Добромільський побував у кількох амбулаторіях та подивився на якість роботи закупленої техніки.

Оксана Булеза,
головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар