Версія для друку Версія для друку

Суперкубок сезону – у Довге!

У неділю на стадіоні м. Іршава завершився футбольний сезон 2015 року. Зустрічались між собою ФК «Боржава» Довге – переможець зимової першості району сезону 2015 року, ФК «Сільце» – чинний чемпіон району 2015 року. Задовго до футбольного дербі ажіотаж навколо матчу тільки зростав. Не стихав він аж до фінального свистка арбітра в полі Михайла Лялюка.
Чисельні вболівальники, які активно слідкують за перебігом футбольного сезону 2015 року надавали перевагу то довжанам, то сільчанам. ФК «Боржава» Довге, яка практично провалила виступ у Вищій лізі 2015 року прагнула хоча б цією перемогою реабілітувати сподівання своїх вболівальників.
ФК «Сільце», команда яка не так давно з’явилась на футбольній арені району декілька разів поспіль були срібними, бронзовими призерами, а в 2015 році стали чемпіонами району. Тож не дивно, що вони прагнули за всяку ціну здобути ще один трофей – Суперкубок.
Більше тисячі вболівальників слідкували за грою, жваво обговорюючи як дії гравців на полі так і дії суддів. Але в підсумку більш досвідчені довжани, впродовж десятиріч − учасники чемпіонатів області, України серед колективів фізкультури. Вони авторитетно підтвердили свій високий клас, здобувши переконливу перемогу 4 : 1.
Переможці та фіналіст нагороджені Кубком, медалями і грамотами сектору молоді та спорту райдержадміністрації, федерації футболу району. Нагороди вручали: голова районної ради Віктор Симканинець, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, голова районної федерації футболу Василь Попович та його перший заступник Іван Палінчак.
Сезон 2015 року завершено, до зустрічі у наступному році.

Ваш отзыв

Ваш коментар