Версія для друку Версія для друку

Повір у себе

Першого зимового дня у виставковому залі РБК відбувся II – районний фестиваль творчих особистостей з обмеженими можливостями «Повір у себе».
Учасників фестивалю ведуча, методист районного Будинку культури Вікторія Чийпеш, ознайомила всіх присутніх гостей з художніми полотнами Івана Чепи з села Ільниці, різьбою по дереву Івана Мелеша із Лисичова, роботами членів народного об’єднання художників та народних майстрів «Колорит Боржави», вишивкою, яка є одним із найпоширеніших видів мистецтва в нашому краї. Її представили вишивальниці Ольга Тернинко з Вільхівки, Ілляна Войнарович з Іршави. Молоді талановиті учні образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв району Лариса Світлинець, Максим Дурда, (викладач А.Дурда) ДШМ с.Приборжавське, Василь Світлик, ДШМ с.Ільниця (Любов Матіко).
У фестивалі взяли участь Ганна Коровська з Нижнього Болотного, сопілкарка Оксана Зейкан з Імстичова, баяніст Ярослав Гецко з Довгого, Наталія Синетар із Смологовиці, Петро Сак із Сільця, Василь Філеш з Іршави, які подарували глядачам пісні, власні вірші, гуморески, та мелодії.
Під пісню «Пливе кача», яка стала символом Майдану і героїв Небесної Сотні у виконанні Оксани Зейкан присутні вшанували їх пам’ять. Гордістю району є учасниця Всеукраїнського фестивалю «Барви життя» Оксана Зейкан, Ілляна Войнарович – Всеукраїнського семінару на тему: «Про забезпечення прав людей з інвалідністю в Україні на достатній життєвий рівень в умовах економічних реформ» та виставки м. Київ, обласного фестивалю.
Тепло вітали та нагородили учасників фестивалю грамотами, подарунками керівник апарату Іршавської районної державної адміністрації Олег Козенюк, керуючий справами Іршавської районної ради Євген Свириденко, перший заступник голови правління районної споживчої спілки, депутат районної ради Сергій Лупак, який виступив також спонсором фестивалю, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації Ганна Матіко. На завершення свята слова вдячності керівництву району та міста, а також організаторам фестивалю висловив голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак. Святковий обід організував приватний підприємець Михайло Биба.

Любов Філеш,
провідний методист РБК .

Ваш отзыв

Ваш коментар