Версія для друку Версія для друку

Урок про славетних…

У класного керівника 4-А класу Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ганни Іванівни Горзов виникла цікава ідея − провести відкритий урок на тему: Славетні білківчани. Було створено п’ять груп, кожна з яких презентувала свій проект по любові і шані до славетних білківчан.
І ось недавно, актовий зал заповнили учні, батьки, вчителі школи. Тут чотирикласники показали продукт своєї діяльності. Чудово прибраний по тематиці зал, яку вивчали учні: планшети, фотомонтажі, стінгазети, технічні засоби. На столах книги, брошури, фотознімки, касети. А самі учні у прекрасних вишиванках, українських національних костюмах, очолювані своєю вчителькою Ганною Іванівною, яка звернулася до присутніх зі вступним словом. Потім один за одним почалися звіти груп про пророблену роботу.
Перша група учнів, керована Наталією Балог, з цікавістю і натхненням розповідала про славетного земляка Івана Фірцака-Кротона, демонстрували книги, фотографії про життєвий шлях силача, про його сім’ю.
Друга група учнів Віталія Ливрінца розповідала про шановану в селі багатодітну сім’ю Антона Михайловича та Марії Василівни Ливрінц, їх дітей та онуків, про їх благодійну діяльність.
Третя група учнів, під орудою Василя Зейкана та Максима Фірцака відвідала хату-музей двічі Героя соцпраці Ю.Ю.Пітри, зібрала багатющий матеріал, зробили цікавий фотоальбом, продемонстрували кінофільм.
Учні четвертої групи з Владиславом Зейканом розповіли про сім’ю педагогів Емануїла Борисовича та Іраїду Миколаївну Качерів, які в далекому 1948 році за направленням приїхали працювати в село Білки. Обоє − учасники війни, виростили прекрасних трьох синів – Владислава, Ігоря та Олега.
П’ята група якою керувала Ангеліна Кречун розповіла про почесного директора школи Юрія Михайловича Фельцана, випустили про нього цікаву стінгазету.
Урок дуже сподобався усім присутнім. Вони від душі дякували учням і їх класоводу, бажали продовжити роботу над висвітленням цієї теми і на основі вивчених і зібраних матеріалів створити шкільний музей історії села та його славетних людей.
Петро ПІТРА,
с. Білки.

Ваш отзыв

Ваш коментар