Версія для друку Версія для друку

Головою районної ради обрано Віктора Симканинця

Минулого вівторка проведено друге пленарне засідання першої сесії районної ради VII скликання. Його відкрив голова тимчасової президії районної ради Віктор Симканинець.
Хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять усіх тих, хто загинув у військовому протистоянні на Сході країни, відстоюючи незалежність України та жертв Паризьких терактів.
Звучить державний Гімн України.
Головним питанням порядку денного були вибори голови районної ради. На цю посаду було висунуто дві кандидатури. За Віктора Симканинця від Єдиного Центру проголосували 24 депутати, за Петра Горзова від «Солідарності» − 10. За підсумками таємного голосування головою районної ради обрано Віктора Симканинця.
Також створено шість постійних комісій районної ради. А саме: комісія районної ради з питань дотримання законності, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою (голова Василь Поляк); комісія райради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвентаризації та регуляторної політики (Іван Матіко); комісія райради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму (Володимир Половка); комісія райради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (Володимир Горзов); комісія райради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (Ганна Белей); комісія райради з питань розвитку охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення (Іван Фельцан).
Обрання заступника голови райради депутати перенесли на наступне пленарне засідання.
У «Різному» депутат райради Ольга Чедрик задала питання, чому не було повідомлення в районній газеті «Нове життя» про проведення першого пленарного засідання районної ради VII скликання. Редактор газети Василько Шкіря відповів, що із 2 листопада ц.р. він знаходився у щорічній черговій відпустці. Обов’язки редактора виконував заступник редактора Іван Кополовець. За недоліки в роботі, допущені в газеті за 14 листопада йому оголошено догану.
Депутат обласної ради Петро Добромільський привітав депутатів районної ради із обранням їх на цей високий пост, побажав їм успіхів у роботі.
У роботі пленарного засідання взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар