Версія для друку Версія для друку

ІРШАВЧАНИ ДОВІРИЛИ МІСТО СТЕПАНУ БОБИКУ

25 жовтня відбулися місцеві вибори. На виборчі дільниці  наприйшло 44,08 % виборців у районному центрі.

Перевагу віддали діючому міському голові. Так, 2540 городян  проголосували за Степана Бобика, 696 – за Віктора Товстого. У відсотковому співвідношенні – 73,82% і 20,24 %.

Отже, розпочинається друга каденція Степана Степановича, – людини  слова, професіонала своєї справи, справжнього патріота свого міста.

Народився міський голова  10 червня  1953 в  Іршаві. Тут закінчив школу, потім вступив до  Львівського електротехнікуму зв’язку, який закінчив у 1972 році та повернувся  до рідно міста. Здобув вищу освіту Івано-Франківський інститут нафти і ґазу. Працював на  заводі   “Іршавремверстат”, філії Ризького електромеханічного заводу, Закарпатському  заводі вузлів і деталей мастильного обладнання, Довжанському лісокомбінаті. Кількадесят років віддав службі на благо громади району та міста. Був депутатом районної ради кількох скликань, головою міської, районної ради та райдержадміністрації. У 2010 році громада міста довірилася Степану Бобику. Виправдавши кредит довіри  містян, 25 жовтня 2015 року більшістю голосів іршавчан знову обраний на посаду мера.

Слід відзначити, що місцевих виборах 2015 року на всіх 24-ох округах   у місті лідируючі позиції зайняли кандидати в депутати до Іршавської міської ради  від політичної партії «Єдиний центр» із результатом 41,55%, другою стала політсила «Відродження» – 16,67%,

П’ятивідсотковий бар’єр подолали і ВО «Батьківщина» з результатом 8.64%, БПП «Солідарність» – 8,03%, Об’єднання «Самопоміч» – 7,59% Радикальна партія – 7,07 %.

Так, у майбутньому складі міської ради буде 26 мандатів з них – ЄЦ матиме 12 мандатів, «Відродження» – 5, ВО «Батьківщина» – 3, «Радикальна партія» – 2, Об’єднання «Самопоміч» – 2, БПП «Солідарність» – 2.

«У роботі не важливо, хто до якої партії належить, головне, щоб єдиним спільним знаменником серед депутатського складу була робота на благо кожного містянина та громади в цілому.

Спасибі всім, хто віддав свій голос за мене і мою команду. Ми будемо старатися не підвести та виправдати ваші сподівання, шановні іршавчани», – наголосив міський голова Степан Бобик.

Ваш отзыв

Ваш коментар