Версія для друку Версія для друку

ДМИТРОВІ ШКАРУПІ – 55!

Днями  свій ювілей зустрічає в колі родини та друзів знана в спортивних колах людина, майстер спорту з важкої атлетики, тренер ДЮСШ «Колос» Дмитро Іванович Шкарупа.

Свого часу хороші фізичні дані у сімнадцятирічного юнака примітив Ю.В. Світлик тренер ДЮСШ «Колос», який на той час формував секцію важкої атлетики в Ільниці. Юрій Васильович запросив Дмитра до секції і не помилився.

І ось стартовий успіх юного спортсмена в 1977 році на першості району – він здобуває заслужену перемогу. А до призову в армію він виконує норматив першого розряду.

Враховуючи спортивні досягнення призовника, його зараховують в спортроту СКА м. Львів. Тут він продовжує систематичні тренування, показуючи нові високі результати.

Після закінчення служби в 1981 році став працювати інструктором фізкультури Іршавської бавовняно-ткацької фабрики. Тепер на тренерській роботі в ДЮСШ «Колос». Поєднуючи тренерську роботу з навчанням, згодом закінчує заочно Київський державний інститут фізичної культури і спорту.

За період тренерської роботи виховав багато хороших спортсменів. Серед них – Віктор Полюдов та Євген Роман, які були включені до складу олімпійського резерву «Олімпійська надія».                 Василь Олашин, Василь Величко, Василь Попович, Віталій Химинець, Василь Матіко стали кандидатами в майстри спорту.

Хороших результатів добиваються учні Дмитра Івановича:  Ігор Теличко, Василь Копин, а Василь Гайдук − майстер спорту. Та найбільше радують свого тренера підопічні Дмитро Галас та Люба Шелельо, які тепер готуються стати майстрами спорту.

У свої 55 років Дмитро Іванович у хорошій спортивній формі. Щороку виступає на районній та обласній спартакіаді серед ветеранів з настільного тенісу та легкої атлетики, де займає призові місця.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації, районна рада ветеранів спорту, районна федерація важкої атлетики щиросердечно вітають іменинника. Бажаємо йому міцного здоров’я, довгих років життя і всіляких гараздів.

Андрій Данканич,

начальник відділу молоді та спорту РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар