Версія для друку Версія для друку

… З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО Імстичова

Новий район, нові люди, обличчя і, як не дивно, зовсім інакший менталітет… Українські, але водночас і свої традиції…

– Займаючи посаду голови райдержадміністрації трошки більше місяця я, в робочому порядку, познайомився з багатьма іршавчанами, але маю на меті пізнавати район не тільки на папері, в цифрах і статистиці, – на власні очі хочу бачити як досягнення Іршавщини, так і її проблемні і болючі місця, – щиро зізнається керівник району Олександр Горін.

Саме з цією метою, Олександр Васильович завітав із робочим візитом в мальовниче село  Імстичово. Відвідавши разом з Імстичівським сільським головою Михайлом Вашкебою навчальні заклади села, дитсадки, греко-католицький монастир отців Василіян та інші місця, Олександр Горін поспілкувався з працівниками цих структур, оглянув адміністративні навчальні та робочі приміщення, ознайомився з навчально-виховним процесом юних імстичан. Крім цього, безпосередньо побував на місці проведення робіт із заміни даху, реконструкції будівлі одного із дитячих садочків села.

Неабияк вразили своєю атмосферою спеціальні класи Ільницької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., що знаходяться в цьому селі. – Велике спасибі вам, вихователі та вчителі цього закладу. Ви допомагаєте цим діткам відчувати себе повноцінними людьми, знаходити та реалізовувати себе у суспільстві, – зазначив голова РДА Олександр Горін.

Звичайно, як і досягнень, так і проблем (як і всюди) в Імстичові більш ніж достатньо. Але, у процесі спілкування із  мешканцями, керівник району запевнив, що жителі Імстичова можуть розраховувати на підтримку, порозуміння та, по можливості, допомогу з боку районної влади.

Працівникам, учням та всіх імстичанам голова райдержадміністрації щиро подякував за теплий прийом, взаємопорозуміння та побажав усім плідної співпраці в ім’я процвітання нашої маленької Батьківщини – Іршавщини.

Пресс-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар