Версія для друку Версія для друку

РОЗПОЧАВСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Іршавська міліція продовжує вилучати незареєстровану зброю, яка може наробити біди в руках злочинців.

З 1 по 31 жовтня на Іршавщині, як і по всій Україні, триває місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Міліція нагадує, що законодавство України, а саме ст. 263 Кримінального кодексу України передбачає за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу − позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, арештом на строк від трьох до шести місяців, обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років

Кожна одиниця із зданої зброї та спецзасобів перевіряється працівником дозвільної системи Іршавського райвідділу Богданом Оросом за обліками, щодо можливості її викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також відповідними експертами – на загальний технічний стан. У разі відсутності негативних результатів перевірок, громадяни, за бажання, можуть оформити відповідні документи на право користування зброєю. За докладнішою інформацією про порядок добровільної здачі та вирішення питання про реєстрацію технічно придатної мисливської, вогнепальної та газової зброї мешканці Іршавського району можуть звертатись за моб.тел.0502341447 .

Іршавський РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар