Версія для друку Версія для друку

«ЛИСТ ІЗ ДЕРЕВА ЖИТТЯ»

 Настав час відкрити знову читачам, наче коштовний скарб, творчість поета Івана Мельника, уродженця с.В.Раковець, 95-річчя з дня народження якого було відзначено  в цьому році.

В читальній залі Іршавської центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги І.Г.Мельника «Лист із дерева життя», яку було видано за сприяння програми місцевого книгодрукування.

Бібліотекарі створили затишну атмосферу для користувачів та запрошених гостей, підготували перегляд літературної творчості цього, колись популярного співця місцевого краю і громадянського лірика.

Невід’ємною частиною дійства стали спогади доньок І.Мельника − Надії та Людмили, які передали присутнім всю повноту батькової сутності.Поділився своїми спогадами Іван Мельник, який особисто був знайомий з талановитим поетом-піснярем.

Вчитель української мови та літератури Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Наталія Кузьма  разом з учнями 10-А класу (кл.кер. Є.О. Гомоляк) високо оцінили дивовижне світло добра і любові, яке огортає читача, коли читаєш поезії збірки «Лист із дерева життя».

Яскравим доповненням до презентації став виступ учасників зразкового дитячого музично-драматичного театру «Пролісок» районного будинку культури (кер.Василь Філеш-молодший). Юні актори талановито передали Мельникову любов до рідного краю, до пісні, до праці, до лози, що росте на карпатських схилах.

Ваш отзыв

Ваш коментар