Версія для друку Версія для друку

ВЕЛИКОРОЗТІЦЬКИЙ НВК ДУБРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОТОВИЙ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

За літній період в Великорозтіцькому навчально-виховному комплексі проведено ряд ремонтних робіт.

В НВК за сприяння обласної, районної рад та Дубрівської сільської ради проведено 100% заміну вікон та дверей.

Нещодавно для оцінки проведеної роботи навчальний заклад відвідали депутати райради, які відстоювали даний проект, Петро Добромільський та Валерій Василець, а також Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський.

Як зауважили депутати, заміна вікон є першочерговим завданням для районної ради та депутатів, адже у зв’язку з катастрофічно високими цінами на енергоносії і, безпосередньо на газ, вони зможуть за весь опалювальний період зекономити немалу суму коштів. І це є позитивом не тільки на цей рік, а й в довгостроковій перспективі.

Директор навчального закладу також показав депутатам та сільському голові частину навчальних класів, розповів про проведену роботу. Презентував присутнім нещодавно закуплені нові медіа-дошки.

Насамкінець П. Добромільський, В. Василець та В. Малиновський навідалися до складських приміщень НВК, які знаходяться в надзвичайно важкому стані і можуть у подальшому бути використані для сучасного, повноцінного спортивного залу. «Капітальний ремонт приміщень необхідний, а спільними зусиллями з сільською радою, районна рада та за підтримки депутата Верховної Ради України Павла Балоги зробиться все можливе, щоб допомогти Великорозтіцькому НВК відремонтувати дане приміщення, щоб учні мали можливість займатися спортом не тільки, коли гарна погода, а й в будь-який інший день» – зауважив заступник голови райради П. Добромільський.

Ваш отзыв

Ваш коментар