Версія для друку Версія для друку

СТАБІЛЬНО ПРАЦЮЄ ПІДПРИЄМСТВО

Ось уже дванадцятий рік поспіль розвиває свою діяльність у сфері легкої промисловості Товариство з обмеженою відповідальністю «А.М.ІТРО». За цей час воно стало одним із провідних і найбільш стабільних підприємств України у галузі виробництва одягу зі шкіри. І, не зважаючи на свій доволі юний вік, наразі упевнено «тримається на ногах», адже завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку виробництва.

Адміністрація товариства на чолі з його директором Анжело Бернарді висловлює щиру подяку колективу за багаторічний плідний, результативний та добросовісний труд, за добре налагоджену систему роботи. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, компетентність працівників, їх професіоналізм, бажання працювати, незважаючи на всі труднощі, які виникають у трудовому процесі.

Замовником послуг, що надаються фабрикою, а саме пошиття різного роду верхнього шкіряного одягу для мотоспорту, є відома італійська фірма, завдяки досвіду, якісному та професійному обслуговуванню якої, продукція під торговою маркою «DAINESE» була сертифікована, що є гарантією строгої відповідності стандартам у процесі виробництва, контролю якості обслуговування споживачів.

Отож, завдяки вищенаведеному, дані вироби набули чималої популярності та користуються широким попитом у країнах Європи, США, Азії, чим, у свою чергу, ми неабияк пишаємось. Адже в Україні, а саме у нашому невеликому містечку Іршава, руками наших добросовісних працівників виготовляються брендові вироби для провідних європейських торгових марок.

Та все ж зупинятися на цьому ми не будемо, − каже Анжело Бернарді, − навпаки, розширюватимемо свою діяльність й надалі. Власне, тому ТОВ «А.М.ІТРО» запрошує на роботу професійних швачок, а також жінок, що не мають відповідної освіти, яких технологи фірми готові підготувати до відповідного професійного рівня.

Оплата праці залежно від кваліфікації варіює у межах: 2450 – 3800 грн., здійснюється двічі на місяць; робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі; за необхідності підприємство має можливість надавати позики працівникам; надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарні дні; забезпечується доставка робітників автотранспортом до місця роботи і назад.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар