Версія для друку Версія для друку

У сфері утримання дорожньої інфраструктури міста роботи не припиняються

14 вересня у Іршаві продовжили працювати на міських комунальних дорогах. Згідно з планом соціально-економічного розвитку на поточний рік на черзі ремонт автошляху по вулиці Першотравнева. Це одна із найстаріших вулиць міста  і пролягає понад Іршавкою практично від центру до урочища Ставліш. Її загальна довжина — більше двох   кілометрів.

Асфальтобетонне покриття облаштоване практично по всій довжині. Ця робота виконувалася у кілька етапів, починаючи з 2011 року. Не відремонтованим лишився відрізок від вулиці І.Франка до залізно дорожнього переїзду довжиною 237 метрів. Врешті, дорожники приступили і до ремонту цього шматка – проводять поточний ремонт асфальтобетоном.

Роботу розпочали у понеділок  14 вересня, а вже наступного дня її завершили.

Найближчими днями аналогічні плани виконуватимуть  і по вулиці Шкільній. Зокрема, асфальтуватимуть під’їзну дорогу до багатоквартирних житлових будинків.

 15 вересня стартував і капітальний ремонт автошляху по вулиці Залізнична. За словами керівника підрядної організації, виконуватимуть підготовчий етап перед асфальтоукладанням – облаштування та вирівнювання поверхні щебнем.

 

Ліана Демчик,

начальник відділу по зв’язках із громадськістю та ЗМІ

 Іршавської міської ради.

Стартувало виконання проекту по будівництву каналізації для 14-и вулиць Іршави

Згідно з домовленістю із мешканцями мікрорайону «Газовики» розпочалося виконання проекту по будівництву  каналізації для цього житлового масиву. Працюють     від центрального колектора по вулиці Шевченка.

Відповідно до проектно-кошторисної документації трубу діаметром 225 мм.   проклали через дорогу по вул. Шевченка та залізничні колії. Аби не руйнувати асфальтне покриття,  підрядна організація співпрацює із львівським  підприємством «МК-БУД», яке спеціалізується на будівництві магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та електропостачання. В Іршаві ця організація  виконала найскладнішу частину роботи по будівництву каналізації.

На початку поточного місяця бригада проклала трубу загальною довжиною   42 метри.  За допомогою горизонтальної бурової машини спеціалісти провели перше пілотне буріння, де проходить перша свердловина,  потім зробили  розширення відповідно до діаметру труби. Весь процес здійснювався  на глибині більше  двох метрів від поверхні, а відповідно не призвів до пошкодження дорожнього полотна та перекриття руху транспорту на центральній автодорозі міста

Як зазначив заступник директора «МК-БУД» Олександр Маляховський, серед обладнання є пристрій, який називається локація та дозволяє визначити глибину й напрям магістралі та чітко дотриматися кута нахилу і, врешті, прокласти трубу відповідно до тих параметрів, які передбачені проектом для ефективного функціонування  каналізаційної мережі.

Далі справа   за підрядником. Біля стадіону облаштували колодязь, від якого траншейним методом проводять прокладення труби в напрямку Іршавської ЗОШ №1 та мікрорайону «Газовики».

Загальна вартість проекту «Будівництво системи каналізації від вулиці Ярова до центрального колектора в м.Іршава»  — більше 800 тис.грн., довжина магістралі — майже 3 км.   І в основному його виконання спеціалісти прогнозують на 2017 рік.

Про хід будівництва  інформуватимемо додатково.

Ліана Демчик.

 

Ваш отзыв

Ваш коментар