Версія для друку Версія для друку

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ОЛЕКСАНДРА ГОРІНА ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Днями в приміщенні сесійної зали відбулося засідання колегії Іршавської районної державної адміністрації під головуванням голови РДА Олександра Горіна. Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники управлінь, відділів та служб РДА, керівники установ та служб району, міський та сільські голови. На порядок денний було винесено 4 питання.

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2015 року інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія Ковач. У своїх співдоповідях начальник управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Іван Бізіля та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей поінформували про стан справ у галузях.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя поточного року доповіла начальник фінансового управління РДА Оксана Симчик. Співдоповідав по даному питанню заступник начальника Державної податкової інспекції в Іршавському районі головного управління ДФС у Закарпатській області Віталій Луканинець.

Завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Олександр Коростіль інформував про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах РДА, міської та сільських рад за результатами роботи за перші шість місяців цього року.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації з І півріччя 2015 року доповіла завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату РДА Еріка Білогорка.

По кожному з питань члени колегії прийняли рішення взяти інформацію до уваги та пропонувати голові райдержадміністрації видати відповідні розпорядження.

Ваш отзыв

Ваш коментар