Версія для друку Версія для друку

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗИМИ!

15 вересня у сесійній залі райради відбулася нарада з головами сільських рад та підрядниками щодо обговорення питання підготовки до зимового періоду, зокрема енергозбереження.

Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, заступник начальника бюджетного відділу фінансового управління РДА Євгенія Онисько та завідувач сектору будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Еміль Мартин. Розпочавши нараду, Іван Іванович зауважив: «Нам першочергово потрібно забезпечити теплом діточок у садочках і не думати про це тоді, коли за вікном буде -6 °C».

У ході обговорення у присутніх виникало чимало питань до Іршавської дільниці Свалявського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Закарпатгаз», здебільшого вони стосувалися технічної документації, перевірки газових лічильників. Вислухавши питання та зауваження, заступник голови райдержадміністрації зазначив, що це не остання така зустріч, учасники наради ще матимуть змогу отримати відповіді на всі питання. А також завідувач сектору будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Еміль Мартин вчергове нагадав про те, що як фізичні особи, так і установи можуть скористатися послугою «Ощадбанку», яка зосереджена на тому, щоб допомогти підготуватися українцям до опалювального сезону за умовами надання кредиту на енергозберігаюче обладнання та матеріали.

Наприкінці наради Іван Іванович зазначив, що 23 вересня, о 10.00, відбудеться семінар за участі голови райдержадміністрації Олександра Горіна, на якому всі бажаючі матимуть можливість заслухати інформацію щодо державної підтримки утеплення житлових будівель в Україні, успішної практики утеплення будинків, а також досвіду та умов кредитування банками заходів з утеплення будинків.

Ваш отзыв

Ваш коментар