- Нове життя - https://nz-ir.com -

Районна виборча комісія провела перше засідання

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві вибори» для організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року Центральна виборча комісія Постановою від 6 вересня 2015 року № 230 сформувала новий склад обласних, районних, міських, районних у м. Києві виборчих комісій у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії.
Так, цього тижня в «малому залі» райдержадміністрації відбулося перше організаційне засідання Іршавської районної виборчої комісії, склад якої оприлюднено на WEB-сайті ЦВК.
Перед тим, як розпочати засідання, голова комісії надала слово керівнику апарату райдержадміністрації Олегу Козенюку. Олег Васильович поінформував присутніх про порядок забезпечення виборчих комісій органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою та іншими матеріальними цінностями.
Було обговорено також місце розміщення та інші питання щодо взаємодії органів виконавчої влади та територіальних і дільничних виборчих комісій. Зокрема, узгоджено, що районна виборча комісія буде працювати за адресою: м. Іршава, пл. Народна, 1 (приміщення районного будинку культури, каб. 20, 65, 66). Графік роботи – з 9 до 18 год. к.ч., а у випадках, передбачених чинним законодавством, до 24 години.
Районна державна адміністрація у межах, визначених законом, сприятиме проведенню місцевих виборів в районі.