Версія для друку Версія для друку

Благодійність рятує Україну

Здатність до благодійності – одна із тих людських якостей, що вирізняють українців з-поміж інших народів. Завдяки вмінню і бажанню безкорисливо творити добро, допомагати іншим, коли і самим «не солодко», український народ неодноразово вистояв у важких випробуваннях, відновлювався і оживав, як птаха Фенікс, знову розквітав, як неопалима купина. Тільки завдяки створеному майже з нуля потужному волонтерському руху, нашим воїнам вдалося вистояти у боротьбі проти вишколеного і озброєного за останнім словом техніки російського агресора, протистояти потужній ворожій пропаганді, захистити суверенітет і незалежність нашої країни.
Дякуючи благодійникам, виживають сьогодні і сім’ї переселенців, і діти воїнів АТО, і ті, кому такою необхідною є підтримка і допомога спільноти у непростий для всіх час – діти із соціально-незахищених родин. Саме завдячуючи ініціативним, щирим і небайдужим людям – Оксанці Вовканич та Маринці Данканич – у переддень Першовересня на урочистому дійстві, присвяченому Дню села Ільниці, для дітей Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів було організовано акцію у межах благодійного проекту «Подаруй крила».
Вихованці школи з гордістю декламували вірші молодої талановитої поетеси-землячки Оксани Вовканич, співали патріотичних пісень, а дорослі організували для них солодкий стіл і подарували 80 комплектів постільної білизни для гуртожитку школи-інтернату.
Весь учнівський та педагогічний колектив, дирекція школи засвідчують щиру вдячність усім, хто долучився до благодійної акції, а це – і ведучий свята Юрій Мельник, і керівник православного хору села Довге Ярославна Шопа.
Дійсно, даруючи «крила» дітям, вони формують окрилену молодь, яка своїми вчинками у майбутньому піднесе українську націю до гідних нашого народу висот.
Тетяна Олексій,
директор школи-інтернату

Ваш отзыв

Ваш коментар