Версія для друку Версія для друку

Василь Палюх займається вирощуванням сільськогосподарських культур

Василь Палюх віддав службі в органах внутрішніх справ 28 років. Нині він знаходячись на заслуженому відпочинку на своїй присадибній ділянці займається вирощуванням різних сільськогосподарських культур.
Він народився і виріс у мальовничому селі Малий Раковець, де всі береги вкриті садами. Коли Василь Васильович працював в органах внутрішніх справ час на своє улюблене заняття не мав. Тільки після виходу заслужений відпочинок вирішив створити у себе на присадибній ділянці сад у якому ростуть різні фруктові дерева та город, де ростуть різні овочі. І це йому дійсно вдалось на славу.
Василь Палюх не зважаючи на жарке літо виростив чудовий урожай груш, яблук, персиків, кавунів, різних динь, фасолі, перцю, огірків і навіть можна скуштувати у вересні місяці ягоди.
Вирощуванням баштанних культур Василь Васильович займається близько трьох років. Для Іршавщини на городі виростити кавун чи солодку диню є справжнім дивом. Цього року він очистив невеличку ділянку чагарників і висадив там кавуни та різні овочеві культури. Кавуни за розмірами невеликі, але смачні і без нітратів – каже Василь Палюх. Рослини перцю досягають майже його зросту, кабачки можна назвати «Велетнями», стручки фасолі дерев»яна опора майже не витримує, а огірки ціле літо коштує родина та консервує дружина.
Сад заклав декілька років тому, тривалий час готував для нього ділянку, адже там раніше теж були чагарники. Зараз молодий сад почав плодоносити, він неймовірно гарний, доглянутий, за кожне дерево Василь Васильович, може розповісти, звідки привіз, де купив, як його садив чи прищепив.
Багато знайомих намагаються довідатись таємниць у вирощуванню таких урожаїв. Василь Палюх охоче ділиться своїм досвідом, і каже, що на Іршавщині є багато покинутих земельних ділянок, де б можна вирощувати сади, виноградники та інші сільськогосподарські культури, просто потрібно трохи докласти зусилля.
Віта Горзов

Ваш отзыв

Ваш коментар