Версія для друку Версія для друку

Імстичово: на шкільній лінійці був прапор із автографами бійців АТО

А прислали синьо-жовтий стяг з передової лінії бойових дій на Сході нашої держави бійці однієї з фронтових частин як знак подяки за надану гуманітарну допомогу учнями школи.
Сама школа добре підготовлена до нового навчального року. В цьому переконався й голова РДА Олександр Горін, котрий, особисто перевірив класи та кабінети, пообіцяв у сприянні заміни старих дерев’яних вікон склопакетами. Великі позитивні зміни відбудуться і в дитсадку №1.
Із новим навчальним роком учнів та їх наставників вітали директор школи, депутат райради Іван Добра, сільський голова Михайло Вашкеба, головний лікар АЗП-СМ Василь Добра. Помічник народного депутата Івана Балоги – Тетяна Зейкан вручила першокласникам папки із набором всіх необхідних речей для навчання. Найбільш тепло всі присутні сприйняли вітання в.п. голови райради Петра Добромільського. Він вручив також грамоти та подарунки 18 учителям. А одній семикласниці Петро Петрович подарував мобільний телефон.
Молитвою, кропленням святою водою та добрими напутніми словами підтримали всіх учнів священики о. Петро, о. Михайло та диякон Петро.

Михайло ЦІЦАК

Ваш отзыв

Ваш коментар