Версія для друку Версія для друку

І пролунав перший дзвінок…

Незважаючи на те, що на календарі вже першовересень, надворі ще по-літньому спекотно, температура сягає далеко за тридцять. Із гарним, піднесеним і радісним настроєм зібралися в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 батьки, учні, педагоги.
Із новим навчальним роком присутніх привітала директор школи Ганна Гичка, яка сказала, що у навчальному закладі чимало робиться для того, щоб діти почувалися затишно, комфортно і добротно. Останнім часом чималу допомогу школі надали начальник сектору інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Еміл Мартин і міський голова Степан Бобик. У світлих, просторих класах освіту здобуватимуть 406 школярів. А першокласників сіло за парти 47.
Депутат районної ради Андрій Прокоп від імені народного депутата України Павла Балоги вручив первачкам шкільне приладдя.
Чимало теплих слів на адресу учнів, вчителів сказали директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Вовканич, Іршавський міський голова Степан Бобик і головний спеціаліст інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва відділу містобудування райдержадміністрації Іван Палінчак. Благословив їх у світ знань настоятель Свято-Іллінського храму, протоієрей отець Михайло Юріна.
Відрадно зазначити, що учні школи беруть активну участь в районних, обласних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, повертаються звідти переможцями. У країну знань ведуть їх професійні педагоги, вкладають у них часточку своєї душі, енергії, сил і часу.
… Коли пролунав шкільний дзвоник, усі зайшли в класні приміщення. Почався перший урок. Серед тем, які були: «Ми – діти твої, Україно!», «Ми – маленькі українці», «Ми – нація єдина».

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар