Версія для друку Версія для друку

Хто читає «Нове життя», той знає, що робиться в районі

Мене часто запитують: «що нового?». Здогадуюсь, чому. Тому й відповідаю просто і невимушено: «Передплачуйте «Нове життя», там про все, що відбувається в районі, написано». На вустах у прохожого з’являється радісна усмішка «А я вже роки передплачую районку».
Приємно чути таке, що люди читають «Нове життя». Найбільше, чого ми добилися, це те, що преса стала незалежною, правдиво висвітлює життя регіону, порушує проблеми у лісовій галузі, більше уваги приділяє реформуванню медицини, освіти, звертає неослабну увагу на розвиток спорту, туризму, культури, пише про простих людей, які проживають у найвіддаленіших куточках району і творять сьогодення.
Останнім часом газета багато уваги приділяє проблемі райспоживспілки. Незадоволення висловлюють самі ж пайовики. Вони пишуть на сторінках газети про численні порушення чинного законодавства головою правління райспоживспілки Ю.Ю. Фельцаном. Досить лише нагадати, як проходив аукціон по продажу торгівельного павільйону на автостанції. Аукціон не проводився, оголошення в місцевій пресі не було, працівники магазину Коопунівермагу не були повідомлені про те, що приміщення продається. Більше того, усі працівники, які залишились без шматка хліба, змушені були писати заяви про звільнення за власним бажанням. І таких фактів десятки.
Газета багато пише про проблеми доріг. У жалюгідному стані вони у напрямку Загаття, Кам’янського, Кушниці, Малого Раківця. Капітальний ремонт не проводився вже понад 20 років.
У районі проводиться чимало культурно-мистецьких акцій. Про них регулярно пише новинка. У нас є ким гордитися. Це колективи, які очолюють Надія Мельник-Гудь, Едіта Токар, Михайло Буряс, Оксана Сідор, подаємо творчі доробки поетів Івана Шмулиги, Василя Скоблея, Оксани Вовканич, Михайла Ціцака, Марії Звонар, Михайла Мочана, Антоніни Філімонової.
Прихильники спорту з неослабною увагою чекають на результати чергового туру чемпіонату району з футболу. І це закономірно. Ще не так давно чимало команд нашого району брали участь в обласному чемпіонаті з футболу. На високому рівні був футбол у Загатті. Колишній головний тренер команди «Карпати» Віктор Шишін і голова колгоспу «Верховина» Іван Яцура звели чудове футбольне поле, роздягальню і трибуни. На жаль, усе це тепер у занепаді.
Добре, що в цей скрутний час влада вже у ці спекотні дні думає про зиму, а вона, судячи з усього, буде важкою. Отже, треба подбати про те, щоб малозабезпечені люди мали можливість придбати дрова, бо газ занадто буде дорогим. І назустріч таким людям вже згодилися прийти директор ДП «Довжанське лісомисливське господарство» Михайло Нитка, директор ДП «СЛАП «Іршаваагроліс» Іван Фущич та директор НПП «Зачарований край» Іван Піняшко.
Газета багато уваги приділяє воїнам АТО та волонтерам. Трьох бійців уже забрала війна. Місцева влада думає про те, щоб допомогти їх сім’ям. Зокрема, вирішено провести капітальні ремонти будинків сімей полеглих воїнів АТО О. Данільченка та Ю. Соколочка, а сім’ї Ю. Короля – придбати нове житло.
Отже, шановні читачі, і надалі залишайтесь з нами. Ви – наш найбільший інвестор. А ми, газетярі, усе будемо робити для того, щоб районка була цікавою і змістовною.
Правда – головна зброя журналіста. Ми й надалі будемо берегти у чистоті свою професійну зброю.

Василь ШКІРЯ,
редактор газети «Нове життя»

Ваш отзыв

Ваш коментар