- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЧУДОВИЙ ДЕНЬ ЗНАНЬ В ІЛЬНИЦІ

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань. А для випускників – це старт у доросле, самостійне життя.
Не секрет, що діти – це наше з вами майбутнє! Тому, дуже важливо звертати увагу на всі фактори, які формують їх як особистість, дають поштовх для самореалізації.
І беручи це за основу, вкотре свою підтримку малечі с. Ільниця виявив місцевий активіст Юрій Попович, який 1 вересня, в День знань, відвідав всі загальноосвітні школи Ільниці, включаючи і школу-інтернат, прийшовши, звичайно, не з пустими руками – подарував шкіряні м’ячі, а учням Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. ще й сучасний ноутбук. Тож, перший день у цьому навчальному році в діток виявився не тільки щедрим на настрій, але й на подарунки.
“Вірю, що тільки спільними зусиллями ми зможемо створити необхідний соціум та відповідні умови для наших юних українців. Головне, – бажання та відсутність страху для дій!” – зазначив Юрій Володимирович.

Оксана Вовканич