- Нове життя - https://nz-ir.com -

РОБІТЬ ДОБРО І ПОСМІХАЙТЕСЬ…

У кожному населеному пункті є люди, які потребують помочі. Їм не в змозі допомогти навіть найкращі лікарі, але жоден з них не втрачає надію, що станеться диво і все буде добре.

Кожна благородна людина задумується: а що ми можемо зробити для тих, хто потребує твоєї допомоги? Серед таких і голова районної ради Іван Савко. Із перших днів перебування на новій посаді він побачив, що в районі чимало людей з особливими потребами, які страждають із-за хвороби. Тому і взявся за пожертвування.

Ось і недавно допоміг родині І.І. Корпоша із Великої Розтоки у придбанні ліжка для дочки Надії. На допомогу прийшов і Закарпатський обласний фонд дітей-сиріт та інвалідів «Співчуття».

–         Для мене головне, — каже І. Савко, — зробити для людини щось добре. І найрадісніша мить, коли твоя допомога змушує хворого посміхнутися, і ці очі, ще хвилину тому наповнені смутком, вмить засяють…

Днями сім’ю Корпошів відвідала начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району Віта Чорноличак

А ось що сказала про І.І. Савка мама Надії Ганна Михайлівна:

–         Таких добрих, щирих і душевних людей, як Іван Іванович, зустрічаю вперше. Він допоміг нам вирішити проблему із газовою колонкою, приватизацією земельної ділянки, каже, що найближчим часом буде завезено дрова. А Надійці він допоміг ще й в тому, щоб вона не ходила щоразу на медичну перекомісію, а мала інвалідну групу пожиттєво. Бо для неї поїхати в Іршаву, то великі клопоти.

Василь ШКІРЯ