Версія для друку Версія для друку

Я і холестерин

Уперше я дізнався від лікарів, звичайно, що найбільший, найпідступніший і найнебезпечніший мій ворог – холестерин. Одразу взяла цікавість – що таке холестерин, як з ним, власне, боротися? Перечитав гори літератури, передивився десятки телепередач. Виявляється, холестерин – це жироподібна речовина, яка утворюється в печінці, а також надходить в організм з продуктами харчування тваринного походження.
Водночас виникає закономірне питання: раз наш організм сам виробляє холестерин, то, значить, він йому потрібен. І дійсно: холестерин організму просто необхідний. Він входить до складу мембран клітин тіла, використовується для синтезу багатьох гормонів, жовчних кислот, необхідних для травлення. Крім іншого, холестерин займає одне з перших місць у списку найпотужніших антиоксидантів. Він захищає внутрішньоклітинні структури від руйнівної дії вільних радикалів (причини хвороб і старіння).
Якщо рівень холестерину в нормі, а саме менше 5.0 ммоль/л у здорових людей і менше 4, 5 ммоль/л у людей з серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом, то хвилюватися нема про що.
А ось підвищення рівня холестерину вище вказаного значення призводить до поступового його відкладення на стінках судин і утворення «холестеринових бляшок». Бляшки звужують просвіт судини, кровотік у цьому місці сповільнюється, що призводить до ще більш активного відкладення холестерину. Посудина звужується ще більше і запускається «порочне коло», вийти з якого організму дуже складно. Одними з перших уражаються судини серця( що може призвести до інфаркту міокарда), і судини головного мозку (на початку проявляється у вигляді головного болю, запаморочення, зниження зору, а при прогресуванні – до такого грізного захворювання, як інсульт).
Найбільш цікаво те, що сам по собі підвищений рівень холестерину не викликає ніяких симптомів, тому багато людей і не підозрюють, що його в крові занадто багато. А значить кожна людина, яка старше 20 років, повинна перевірити рівень холестерину кожні 5 років. Для цього достатньо зробити біохімічний аналіз крові в поліклініці.
Страшнувато, чи не так?! Саме підвищений вміст холестерину призводить до ішемічної хвороби серця. Одразу напрошується питання: як знизити холестерин?!
Тут уже без лікаря не обійтися. Обов’язково слід відвідати його, адже тільки він може вирішити: пробувати знизити рівень холестерину дієтою або необхідні лікарські препарати. Але у всякому випадку із холестерином слід боротися серйозно. Справа в тому, що операція або вставлення стентів коштують надто дорого. Це влетить у велику копійку. А от результат…
Отже, треба самому боротися за своє здоров’я. І починати треба з того, що слід відмовитися від куріння і вживання алкоголю. Потрібно збільшити фізичні навантаження. Дуже корисні регулярні фізичні вправи помірної інтенсивності, хоча б по 30 хвилин в день 3-4 рази на тиждень. Треба пересісти із автомашини на велосипед, плавати, танцювати і ходити пішки. Звісно, слід контролювати свою вагу, щоб не допустити розвитку ожиріння.
Найбільші проблеми – від їжі. Тому харчування повинно бути правильним. Раніше я вживав 2-3 яйця вдень, тепер одне-дві – в місяць. Справа в тому, що в жовтку дуже багато холестерину.
Перед приготуванням м’яса зрізайте з нього жир, а з птиці слід знімати шкіру, адже саме вона містить велику кількість холестерину. Необхідно знімати верхній шар жиру з м’ясного бульйону. Виявляється, це легко зробити, якщо бульйон попередньо охолодити.
М’ясо треба запікати на решітці, щоб жир стікав вниз, до м’яса обов’язково подавати овочі.
Особисто я дуже давно відмовився від майонезу, овочів, салату. Особливо корисні фрукти і овочі. У ці літні дні вони мають бути постійно на нашому столі. Там узагалі немає холестерину.
Треба насамперед самому подбати про себе, тому багатьох проблем можна уникнути.
Будьте здорові!
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар