Версія для друку Версія для друку

Район відвідала головний казначей країни

Днями Іршавщину з робочою поїздкою відвідала голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Зустріч з головним казначеєм нашої країни відбулася у великому залі Іршавської районної державної адміністрації. Тетяна Ярославівна поспілкувалася з присутніми головами сільських рад, бухгалтерами району, представниками установ та організацій по декількох напрямках, що стосуються роботи казначейства в Україні.
Розпочав нараду заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
Голова Державної казначейської служби України проінформувала присутніх щодо обслуговування у державних банках. Розказала про плюси і мінуси при переході на обслуговування у державних банках.
Наприкінці наради Тетяна Ярославівна зауважила, що казначейське дистанційне обслуговування – це пропозиція, яка несе виключно добровільний характер: «Тільки ви приймаєте рішення, як для вас краще». А також поцікавилася, як і у всіх попередніх районах, які відвідала, чи задоволені на Іршавщині роботою ГУ ДКСУ в Іршавському районі, на що отримала одноголосно тільки позитивні відгуки. Після цього Іван Іванович подякував гості за таку докладну та корисну інформацію, а присутнім – за увагу. Також побажав об’єктивного осмислення отриманої інформації та використання її у професійній діяльності.
У роботі наради-зустрічі з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз взяв участь заступник голови райради Петро Добромільський

Ваш отзыв

Ваш коментар