Версія для друку Версія для друку

Персональна виставка білківчанина Петра Ряски

Експозиція є таким собі підсумком творчих пошуків митця на порозі вже зрілого життєвого ювілею (14 серпня Петро Ряска відзначив 40-річчя). А все ж, за словами провідних художників краю, представленій добірці властива певна дитячість, наївність, безпосередність і щирість.
“Для закарпатської школи живопису Петро Ряска – знахідка. Я спостерігаю за ним більше 10-и років: із звичайного залюбленого в мистецтво юнака з периферії (народився художник у с.Білки на Іршавщині), з часом Петро під наглядом талановитих викладачів, зокрема, народного художника України В’ячеслава Приходька, проявив себе як здібна у техніці та розкута в думках оригінальна творча особистість. – каже художник Павло Ковач. – Ця виставка цінна передусім своїм змістовим посилом, адже художник із чималим життєвим і професійним досвідом звертається до такої простої, а заразом – глибокої тематики. Він наче показує нам, якою повинна бути людина майбутнього – безхитрісною, справжньою”.
Також Павло Ковач відзначив активну роботу Петра Ряски в організації численних арт-проектів у неформальній галереї “Коридор”.
Як прокоментував сам автор, представлені роботи натхненні “невимушеною безтурботною атмосферою у колі друзів та знайомих під час вільних дискусій”. На додачу художник підготував настроєву відеопрезентацію із власного архіву, також присвячену друзям.

Власкор.

Ваш отзыв

Ваш коментар